Jak zaprojektować własną mozaikę

Każda mozaika powstaje na potrzeby konkretnego wnętrza. W ciągu całego procesu projektowania inwestor wraz z architektem mają pełną kontrolę nad rezultatami. Większość prac związanych z projektem jest wykonywana przed podjęciem ostatecznej decyzji o współpracy, bez zobowiązań.

Trufle mozaiki - wytyczne do projektu

1. Konsultacje

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza, telefonicznie lub mailowo. Przedstaw nam założenia projektu wnętrza.
Do rozpoczęcia wstępnego projektowania potrzebne są wymiary ściany bądź rzut pomieszczenia oraz inspiracja dla stworzenia mozaiki. Inspiracją może być wzór z projektów Trufli, szkic lub dowolne zdjęcie.
Na podstawie zebranych informacji tworzymy szkic mozaiki w postaci pliku jpg oraz wycenę.

2-3 dni

Trufle Mozaiki - Projekt mozaiki

2. Projektowanie

Wstępny projekt przechodzi do dalszego szczegółowego opracowania, podczas którego wprowadzane są wszystkie wymagane zmiany. W efekcie powstaje wzór mozaiki gotowy do produkcji. Na prośbę klienta wysyłamy próbkę z wyklejonym fragmentem mozaiki.

1-2 tygodnie

Trufle Mozaiki - produkcja

3. Produkcja

Zatwierdzony przez klienta projekt przechodzi do działu produkcji. Mozaika jest układana w plastry do samodzielnego montażu. Każda część jest odpowiednio oznakowana, a montaż całości przebiega według dołączonej instrukcji.

4 tygodnie

Trufle Mozaiki - wysyłka

4. Wysyłka

Gotowa mozaika jest przed wysyłką starannie zabezpieczona. Do każdej mozaiki dołączane są dokumentacja wzoru, instrukcja montażu oraz zestaw zapasowych kostek. Mniejsze mozaiki wysyłamy w paczkach kurierem, większe na palecie. Termin i miejsce dostawy dostosowujemy do potrzeb klienta.

2 dni

Masz pomysł na mozaikę?

Jeśli chcesz zobaczyć jak może wyglądać mozaika według Twojego projektu, skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania. Przygotujem też szkic projektu.

Skonsultuj swój pomysł