ETAP I

Żeby rozpocząć proces opracowania mozaiki kliknij “BEZPŁATNA WYCENA” na stronie wybranego wzoru i wypełnij formularz. Podaj dokładne wymiary, najlepiej w formie pliku .pdf z widokiem ściany. W uwagach możesz opisać zmiany w kolorystyce lub projekcie jakie chciałbyś wprowadzić.

Jeśli chcesz żebyśmy przygotowali indywidualny projekt złóż zapytanie poprzez produkt Moja Mozaika. W formularzu oprócz wymiarów prześlij wytyczne dotyczące estetyki oraz inspiracje.

ETAP II

Dokładnie analizujemy przesłane materiały i rozpoczynamy pracę nad projektem. Po 2-3 dniach otrzymasz od nas maila z linkiem do indywidualnego koszyka. Prezentujemy w nim propozycję mozaiki w wraz z dokładną wyceną i terminem realizacji. Będziesz miał możliwość zaakceptowania projektu i przejścia do płatności zaliczki lub zgłoszenia uwag, w oparciu o które zmodyfikujemy projekt.

ETAP III

Po zatwierdzeniu projektu rozpoczynamy produkcję. Standardowy termin realizacji wynosi do 4 tygodni. Jeśli będziemy potrzebowali więcej czasu, poinformujemy Cię o tym na etapie prezentowania projektu.

Mozaika dostarczana jest na budowę w formie ponumerowanych plastrów wraz z odpowiednią dokumentacją.

Pamiętaj, że na każdym etapie pracy nad mozaiką jesteśmy do twojej dyspozycji. W razie pytań lub trudności skontaktuj się z nami. Pomożemy.