Kamienica w Lublinie

Elewacja na Biłgorajskiej

Mozaika w Starych Bronowicach, dzielnicy Lublina powstała na zlecenie Pracownią Sztuki Zaangażowanej Społecznie „Rewiry”. Stworzenie mozaiki wpisało się w cykl działań artystycznych i kulturalnych, których celem jest rewitalizacja dzielnicy. Autorką projektu jest Katarzyna Bogucka.

Klient Centrum Kultury w Lublinie
Projekt Katarzyna Bogucka (nioska.com)
Pracownia Sztuki Zaangażowanej REWIRY rozpoczęła pracę z firmą Trufle Mozaiki od pomysłu obłożenia mozaiką całej kamienicy na lubelskich Bronowicach (ponad 70 metrów kw.!).

Zaangażowanie właścicieli Trufle Mozaiki oraz możliwości technologiczne, jakimi dysponują. Świetny kontakt mailowy i telefoniczny przy współpracy z autorką projektu – znakomitą polską projektantką Katarzyną Bogucką. Współpraca z lubelskimi geodetami przy wymiarowaniu kamienicy oraz szczegółowa instrukcja montażu dla wykonawców. To wszystko sprawiło, że mozaika mogła w Lublinie powstać – stając się spektakularnym sukcesem przykuwającym uwagę nie tylko mieszkańców miasta, ale również ogólnopolskiej prasy.

Z całym przekonaniem rekomendujemy do współpracy firmę Trufle Mozaiki – otrzymacie państwo nie tylko pomocnego i rzetelnego partnera, ale finalnie również estetyczny produkt na lata, który spełni wszelkie oczekiwania.

Anna Bakiera, Szymon Pietrasiewicz Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie REWIRY.