Opinie Klientów

Dodaj opinię

Monika

WOW!!!

Moja córeczka zażyczyła sobie Batmana w swoim pokoju! No i dostała! Wspaniała współpraca z Truflami!


Agnieszka i Krzysiek

Polecamy!!!

Super kontakt z firmą Trufle Mozaiki na odległość. Szybka i sprawna obsługa. To była nasza pierwsza realizacja. Efektem wspólnych wysiłków jest oryginalna i niepowtarzalna aranżacja łazienki.


Agnieszka i Krzysiek

Zadowoleni

Miłość do kolorów i prostych form zaowocowała kolejną realizacją zleconą "Truflom" Tym razem jako inspirację do projektu posłużył Piet Mondrain. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Polecamy dla każdego, kto lubi niebanalne rozwiązania w swoim domu.


Martyna i Paweł

Polecamy!

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Trufle mozaiki. Mozaika jaka została dla nas zaprojektowana zdecydowanie trafiła w nasz gust, zdobi naszą łazienkę i jest pewnego rodzaju ciekawostką dla odwiedzających nas gości. Mozaikę otrzymaliśmy z czytelnym planem i sposobem układania, nie mieliśmy problemów z jego realizacją. Kontakt z firmą oceniamy na wzorowy, zawsze mogliśmy liczyć na miłą i fachową pomoc. Zdecydowanie polecamy mozaiki Trufle gdyż mozaika to ciekawe rozwiązanie na stworzenie własnej, niepowtarzalnej łazienki, a firma Trufle mozaiki świetnie sprawdza się w jego realizacji.


Dominika

trufle w wysmakowanym guście! ;)

Zdecydowanie polecam! Mój pomysł był realizowany z Truflami na odległość, mailowo (jestem z dolnego śląska) ! Stały, szybki, miły kontakt pozwolił na zrealizowanie wybrednej ;) , choć drobnej mozaiki. Również na maksymalną ocenę zasługuje szybkość załatwienia całego projektu! i jeszcze jedno, pracują tam osoby z wysmakowanym gustem ;).


Ewelina

Zachwycona

Jako architekt jestem pod wielkim wrażeniem jakie możliwości dają mozaiki Trufle. Różnorodność kolorów, dwa kształty do wyboru (kwadraciki oraz heksagony), różnorodność kolorystyczna, pozwalają stworzyć niesamowite kompozycje wizualne. Można je użyć zarówno w łazience, jak i w innym reprezentacyjnym miejscu. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i potrzeb. Wspomnę też o kwestii technicznej - przygotowane przez firmę Trufle plastry są tak precyzyjnie oznaczone, że każdy, bez najmniejszego problemu jest w stanie je ułożyć. Polecam! :)


Marcelina

Jestem zachwycona!

Na trufle.eu natknelam się przeglądając magazyn "Weranda". Byłam wtedy na etapie przygotowań do generalnego remontu łazienki. Od razu zapragnęłam wkomponować mozaikę na jedną ze ścian. Wybór kolorystyki to najtrudniejszy etap realizacji (jest całe mnóstwo kolorów) , wszystkie pozostałe idą bezproblemowo, przyjemnie. Kontakt z firmą jest bardzo sprawny, wstępny projekt został przygotowany bardzo szybko i sama realizacja również. Gotowa mozaika dotarła do mnie z idealnie wyrysowanym planem ściany, tak że ekipa remontowa nie miała problemów z jej wykonaniem. Trufle.eu profesjonalnie traktuje swoje zadania, jest otwarte na uwagi i sugestie, odpowiednio doradza, tak aby efekt był jak najlepszy. Współpraca była dla mnie przyjemnością, a mozaika każdego dnia cieszy oko. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę, jak i mozaiki, bo pięknie zdobią wnętrze.