TERMIN WYSYŁKI

Termin wysyłki towaru zależy od jego stanu w magazynie. W zależności od dostępnej ilości produkty opisane są jednym z poniższych statusów:

Wysyłamy w 48 h

Produkty oznaczone jako „Wysyłamy w 48 h” znajdują się w naszym magazynie. Zamówienie zostanie skompletowane i wysyłane w ciągu 48 godzin (zakładając, że są to dni robocze). W przypadku kiedy zamawiana ilość przekracza stan magazynu towar wyślemy w ciągu 21 dni.

Wysyłamy w 21 dni

Jeśli produkt posiada opis „Wysyłamy w 21 dni” oznacza to, że nie mamy go obecnie w magazynie, jednak sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie. Tak oznaczone produkty są gotowe do wysyłki w terminie nie przekraczającym 21 dni.

Jeżeli w zamówieniu znajdują się produkty o różnym terminie wysyłki, łączny termin całego zamówienia będzie taki sam jak towaru z dłuższym terminem wysyłki.

CZAS DOSTAWY

Czas dostawy zamówienia zależy od wybranej metody:

  • Dostawa kurierem – paczka –  czas dostawy wyniesie 1 dzień
  • Dostawa kurierem – paleta –  czas dostawy wyniesie 1-3 dni

Zarówno kompletacja w naszych magazynach, jak i dostarczanie przesyłek przez firmy kurierskie odbywa się jedynie w dni robocze.

ODBIÓR OSOBISTY

Przy wyborze tej metody, skontaktujemy się z Tobą aby ustalić dogodny czas odbioru.

Nasz magazyn nie przyjmuje płatności (gotówkowych ani kartą płatniczą). Odbiór osobisty jest dostępny tylko dla zamówień opłaconych wcześniej przelewem lub za pomocą PayU.

Opisane warunki dostawy dotyczą transportów na terenie Polski. Jeżeli chcesz zamówić mozaikę do innego kraju, napisz do nas na adres mozaiki@trufle.eu. Odpowiemy na zapytanie w najszybszym możliwym terminie i podamy indywidualne warunki dostawy.

KOSZT DOSTAWY

WagaForma płatności
Przelew, PayUPobranie
Dostawa kurierem – paczka (dostawa: 1-2 dni)
30 kg19 zł24 zł
60 kg38 zł43 zł
90 kg54 zł59 zł
Dostawa kurierem – paleta (dostawa: 1-3 dni)
200 kg142 zł147 zł
400 kg153 zł158 zł
600 kg164 zł169 zł
1000 kg183 zł188 zł
Odbiór osobisty
0 zł