Mozaika podłogowa - Mozaika Puro - Trufle Mozaiki

Mozaika podłogowa

Mozaika podłogowa może być mocnym akcentem, który zdefiniuje wizualnie przestrzeń. Może też wprowadzić rytm lub harmonię albo subtelnie dopełniać cały projekt. Jej rola we wnętrzu zależy od scenariusza, który dla niej napiszesz.

Rozgość się w katalogu wzorów Trufli i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojej opowieści.

Mozaika podłogowa

Mozaika na podłodze może być mocnym akcentem, który zdefiniuje wizualnie przestrzeń. Może też wprowadzić rytm lub harmonię albo subtelnie dopełniać cały projekt. Jej rola we wnętrzu zależy od scenariusza, który dla niej napiszesz.

Rozgość się w katalogu wzorów Trufli i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojej opowieści.

Bez względu na to, czy mozaika na podłodze znajdzie się na całej powierzchni czy tylko na jej fragmencie, umiejętnie przykuwa wzrok. Dekoracyjne walory mozaiki możesz wykorzystać do osiągnięcia wymarzonego efektu.
Mozaika Etno - Trufle Mozaiki - wzór na podstawie haftu podhalańskiego

Podłogi

Mozaika Puro

Dlaczego lubimy patrzeć na morski brzeg lub zieloną łąkę? Nie szukamy tam przecież gonitwy wrażeń. Przeciwnie – w prostym krajobrazie zatapiamy się, wyciszamy, zwalniamy. W powtarzalnym i niespiesznym rytmie potrafimy odnaleźć spokój. Harmonia prostego, delikatnie "drgającego" wzoru tej mozaiki potrafi być pozytywnie hipnotyzująca. Umieszczona na podłodze, będzie świetnym nawiązaniem do klasycznych dywanów. Na ścianie mozaika z tym wzorem doda dynamizmu i energii nawet najbanalniejszej przestrzeni.

Mozaika Vario

Od najmłodszych lat lubimy bawić się rytmem. Dzieci skaczą po chodnikowych płytkach, klaszczą, wyśpiewują rymowanki. Rytmiczność jest wpisana w naszą naturę człowieka. Ten wzór mozaiki nada Twojemu wnętrzu powtarzalność i rytm, któremu trudno się będzie oprzeć. Doskonale sprawdzi się jako bardzo klasyczny mozaikowy deseń na podłodze. Jeśli zdecydujesz się wykończyć nim ścianę w domu, biurze, kawiarni czy restauracji, wyrazista i niebanalna mozaika pozwoli Ci zaakcentować charakter wnętrza.
Stal
Pop
Turkus
Fiolet
Szarość

Mozaika Deka Gitra

Geometryczny wzór Gitra, zbudowany z dużych wielokolorowych trójkątów. Skala wzoru pozwala na zastosowanie go na dużych powierzchniach.
Czerń i Biel
Szarość i Błękit
Złoto
Turkus
Szarość

Mozaika Modern Geo Punkty 11

Subtelny wzór mozaiki dla miłośników geometrii w naturalnym wydaniu. To nasza najdelikatniejsza mozaika z kolekcji Modern Geo. Właściwie jeszcze dziecko. Jak każda niewielka i krucha istota, najlepiej czuje się w przyjaznym i pogodnym otoczeniu. Lubi jasne wnętrza, którym doda swojego pastelowego optymizmu. Możesz ją zamówić w klasycznym wydaniu – z czarnymi punktami na białym tle, w spokojnych szarościach lub wręcz przeciwnie - w stylowym złocie. Dobrze się sprawdzi na podłodze i na ścianie, w małym i dużym wnętrzu, zwłaszcza że przygotujemy ją dla Ciebie w dowolnym rozmiarze.

Zobacz naszą kolekcję wzorów

Wejdź do katalogu i wybierz wzór, który najlepiej z Tobą rezonuje. Przeglądaj kategorię - mozaika podłogowa - według kolorów lub motywu. Pamiętaj, każdą mozaikę dopasujemy specjalnie dla Ciebie.

Trufle w podłogowych realizacjach

Mozaika podłogowa

to jedno z najbardziej eleganckich i ponadczasowych rozwiązań w wystroju wnętrz. Ten niezwykle trwały i odporny materiał jest stworzony do zastosowania na podłodze, gdzie spełnia funkcję zarówno dekoracyjną jak i trwałego materiału wykończeniowego.

Trwałość

Mozaika podłogowa to nie tylko praktyczne i eleganckie rozwiązanie, ale również inwestycja długoterminowa. Mozaika szklana charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych, takich jak woda i wilgoć, promieniowanie UV czy zarysowania. Mozaika podłogowa jest także odporna na działanie środków chemicznych, takich jak detergenty i środki czyszczące, co pozwala na łatwe i szybkie usuwanie zabrudzeń.

Funkcjonalność

Mozaika podłogowa jest również niezwykle uniwersalna i pasuje do różnych stylów wnętrza. Można ją zastosować jako mocny akcent lub dywan pokrywający podłogę w całym pomieszczeniu.

Oryginalność i różnorodność

Mozaika podłogowa może być wybierana w różnych kolorach i wzorach co pozwala na kreatywne podejście do indywidualnych potrzeb i gustu. Na podłodze można również zastosować mozaikę spersonalizowaną, w której elementy są indywidualnie dopasowane i zaprojektowane na specjalne życzenie klienta. Można się zainspirować tradycyjną sztuką jaką jest mozaika podłogowa w różnych kulturach i zaprojektować nowy wzór. Mozaikę łatwo się komponuje z innymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak płytki ceramiczne czy kamień.

Ekologia

Mozaika podłogowa jest wytwarzana ze szkła pochodzącego z recyklingu. Materiał, który przestał już spełniać swoje zadanie, otrzymuje nowe życie w postaci kolorowych kostek. Produkcja mozaiki odbywa się przy użyciu stłuczki szklanej, co generuje mniejsze zużycie energii i wody.

Jeśli szukasz oryginalnego i eleganckiego rozwiązania do swojego projektu, które łączy w sobie wysoką jakość i trwałość z unikalnym designem mozaika podłogowa jest dobrym wyborem.