Trufle dla architektów i projektantów

W Truflach wierzymy, że najlepsze realizacje są owocem współdziałania, dlatego prowadzimy program współpracy z architektami i projektantami. Twoje udane realizacje są naszą najlepszą wizytówką. Naszą rolą jest wspieranie procesu projektowego tak, abyś za każdym razem mógł zachwycić swoich inwestorów.

Mozaika basenowa

Na potrzeby realizacji obiektów basenowych oraz SPA uruchomiliśmy dedykowany sklep internetowy AQUA by Trufle. Znajdziesz tam klasyczną basenową mozaikę, bezpłatne próbki, katalogi, a wszystko w towarzystwie naszych indywidualnych projektów.

MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWE

Najwyższej jakości materiał do kreatywnego tworzenia unikalnych przestrzeni

RENDERY

Do każdego projektu dostarczamy render w wysokiej rozdzielczości do użycia w wizualizacjach

WZORNIKI I PRÓBKI

Zapewniamy dostęp do wzorników i próbek opracowanych wzorów

RABAT

Specjalne warunki współpracy dla architektów i projektantów

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz przedyskutować swój pomysł na mozaikową realizację, potrzebujesz wzornika w swojej pracowni - skontaktuj się z nami.

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Trufle Mozaiki Jakub Wolak z siedzibą w Katowicach przy ul. Zabrskiej 9, 40-083.

DANE KONTAKTOWE

Trufle Mozaiki
ul. Zabrska 9
40-083 Katowice

Jeśli masz pytania dotyczące naszej mozaiki, napisz do nas. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.