Bezpłatna wycena i projekt

Opisz w skrócie swój pomysł na mozaikę. W odpowiedzi skontaktujemy się z Tobą, aby dopytać o szczegóły, a następnie prześlemy wycenę i szkic projektu.

Możesz też do nas napisać na adres mozaiki@trufle.eu lub zadzwonić pod numer +48 32 7390215.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Trufle Mozaiki Jakub Wolak z siedzibą w Katowicach przy ul. Zabrskiej 9, 40-083.

  Jak przebiega realizacja?

  Po zapoznaniu się z Twoim zapytaniem, kontaktujemy się telefonicznie, żeby dowiedzieć się więcej o Twoim pomyśle, a także odpowiedzieć na pytania.

  Przygotowanie wstępnego projektu i wyceny jest bezpłatne i zajmuje nam ok. 2-3 dni.

  Przesłany przez nas szkic możemy wspólnie modyfikować, żeby znaleźć najlepszą wersję.

  Po zatwierdzeniu wzoru, możesz zamówić próbny plaster mozaiki, żeby się upewnić jak kolory wyglądają na żywo.

  Produkcja, pakowanie, wysyłka

  Po zatwierdzeniu ostatecznej wersji wzoru oraz dokonaniu wpłaty zaliczki, Twój projekt przechodzi do działu produkcji.

  Standardowy termin realizacji wynosi ok. 4 tygodni. Jeśli będziemy potrzebowali więcej czasu, poinformujemy Cię o tym, zanim zatwierdzisz projekt.

  Gotową mozaikę otrzymasz w formie plastrów o rozmiarach 33 x 33 cm. Każdy plaster jest numerowany, a do całości dołączona jest instrukcja dzięki czemu montaż przebiega sprawnie.

  Mozaikę pakujemy w bezpieczne kartony z pięciowarstwowej tektury, a następnie wysyłamy na palecie kurierem. Bezpośrednio przed wysyłką kontaktujemy się, aby ustalić odpowiadający Ci termin dostawy.

  W stałym kontakcie

  Przez cały czas naszej współpracy, rozmawiasz z jedną osobą. Możesz dopytywać o szczegóły na każdym etapie projektu, także kiedy Twoi wykonawcy montują mozaikę.